Gaz pieprzowy Sabre Red o wyglądzie szminki

Gaz pieprzowy Sabre Red to zasobnik gazu obronnego amerykańskiego producenta  Security Equipment Corporation. Jest to zasobnik nietypowy albowiem swoim wyglądem do złudzenia przypomina szminkę z damskiej torebki (bez problemu mieści się nawet w małej kopertówce, nie zabierając dużej ilości miejsca). Ten oryginalny design w połączeniu z poręcznością sprawia, że też cieszy się on dużą popularnością wśród płci pięknej. Mając do wyboru tradycyjnie wyglądające gazy obronne i Sabre Red, panie nie będą się długo zastanawiać – Sabre Red wygrywa atrakcyjnym  pudrowo-różowym kolorem, kompaktowym rozmiarem i nowoczesnym wyglądem.

Nie są to jednak jedyne jego zalety. Wiadomo, że gaz obronny musi być przede wszystkim skuteczny w konfrontacji z napastnikiem. W skład mieszanki gazu obronnego Sabre Red wchodzi 10 % OC (Oleoresin Capsicum) – wysokiej jakości środek drażniący, w tym 1,3%  Major Capsaicinoids (MC). To zasobnik o silnym stężeniu kapsaicyny alkalidowej, który umożliwia skuteczną obronę przed napastnikami będącymi również pod wpływem środków psychotropowych czy alkoholu.

Skuteczny zasięg tego gazu to około trzy metry, a jego ostrość to  dwa miliony SHU ( Scoville Heat Units). Jest on mało podatny na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu można go używać skutecznie i precyzyjnie a zarazem bezpiecznie.

[ Sprawdź cenę tego gazu w sklepie ]

Jest to gaz niezwykle poręczny, dedykowany wszystkim Paniom w celach samoobronnych. Dodatkowym plusem jest jego nietoksyczność i bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *