Autor

Witaj czytelniku. Bardzo mi miło że zdecydowałeś się odwiedzić mój Blog. Jestem Grzegorz i tworzę te właśnie stronę, tego bloga dla takich osób jak Ty. Strona ta powstała z wielkiej chęci podzielenia się ogromną wiedzą w dziedzinie wojskowości, militariów, wszystkiego co związanego ze sprzętem dla amatorów strzelania. Pragnę również zainteresować tematyką mojego bloga ludzi którzy kochają adrenalinę, wypady w klimacie survival nie są im obce. Jednak zacznijmy od początku.

Tematy wojskowe, militaria, wszystko to było obecne w moim życiu odkąd pamiętam. Mój pradziad służył w Legionach Piłsudskiego, jego syn czyli mój dziadek ma za sobą uczestnictwo w II wojnie światowej. Co zapewne was nie zdziwi, także mój ojciec związany jest silnie z wojskiem. Dzięki temu mam we krwi wszystko co związane z tematyką wojskową, militariami.

Moje zainteresowania nie ograniczają się oczywiście tylko i wyłącznie do wojska, do życia żołnierskiego, to tylko jedna z moich pasji którą będą się dzielił. Tematyka militariów jest tak rozległa, że naprawdę należy spędzić wiele czasu aby dokładnie we wszystko „wsiąknąć” i tak się stało w moim przypadku czyli od lat kosztuje choćby „rozrywki” w postaci wyjazdów typu survival, co pozwala walczyć ze sobą samym. Nie obce mi również tematy związane z grupami rekonstrukcyjnymi, osobiście jestem członkiem jednej z takich grup, regularnie organizujemy rekonstrukcje odnoszące się tematem do II wojny światowej.

Zajmuje się również sprawami sprzętu militarystycznego dla każdego. Uwielbiam w wolnych chwilach wybrać się z moją wiatrówką w głuszę i postrzelać. To pozwala się odstresować, pozwala na chwilę prawdziwego relaksu.

1RBLOG to miejsce w którym będziecie mogli przeczytać wszystko co mam do przekazania w wyżej wymienionych tematach. Staram się pisać w sposób przystępny, zrozumiały dla osób które nie „siedzą mocną” w temacie. Może wielu osób nie przekonam do pewnych kwestii, jednak uważam, że zawsze warto wiedzieć więcej.

Zapraszam wszystkich więc do regularnego śledzenia mojego bloga o tematyce militarnej. Polecam również zaprzyjaźnioną stronę: https://kominek-elektryczny.com.pl

Pozdrawiam – Grzegorz Koper