Tanie repliki broni ASG – karabin maszynowy, snajperka, strzelba na kulki

Karabiny ASG/AEG

Strzelba ASG MP003A

Strzelba znana w środowisku jako agm003 spełni oczekiwania licznej rzeszy osób, szczególnie polecana wszystkim tym, którzy od czegoś muszą zaczynać. Polecana także osobom, które szukają doskonałej repliki ASG w przystępnej cenie. Strzelba ASG MP003A została wykonana z metalu, a także specjalnego tworzywa, tworząc całościowo naprawdę wytrzymały sprzęt.

Samo strzelanie odbywa się naprawdę w komfortowych warunkach, możemy cieszyć się z ogromnej mocy jaką daje właśnie ta broń. Strzelba AGM003 to moc nawet w granicach 360FPS. Do tego gwarantuje odpowiednią celność na dłuższych dystansach. Skuteczność i celność tej strzelby ASG nie bierze się z powietrza. Wszystko gwarantuje odpowiednio długa lufa, a do tego magazynek na 14 kulek. Sprawdź cenę w sklepie.

Karabin AEG DLV Arsenal SLR105

Kałasznikow to najpopularniejszy na świecie karabinek automatyczny. Konstruktor postawił na prostotę i skuteczność, co udało się znakomicie. Dlatego nie może dziwić, że replika ASG AK47 cieszy się powodzeniem wśród wszystkich tych, którzy rozwijają swoje umiejętności w Air Soft Gun. Co oferuje więc karabinek AEG DLV Arsenal SLR105? Mianowicie musimy mieć na uwadze choćby to, że oferuje wiele opcji w trakcie strzelania. To nie tylko strzelanie seriami ale również pojedyncze. Z broni strzela się komfortowo, celnie, a dzięki opcji regulacji suwaka Hop Up, można wprawić kulkę w ruch obrotowy. Dzięki temu każdy kto lubuje się w strzelaniu z różnego rodzaju kalibru będzie niezwykle zadowolony, nie odczuje strat w celności po zmianach.

Zasobnik, magazynek pozwala na włożenie 420 kulek. Sprawdź cenę w sklepie.

Karabinek snajperski ASG Urban Sniper

Ten karabinek to prawdziwe cacko. Nie może być inaczej, nie może to dziwić, wszak doskonale wiadomo, że taka broń znajduje się nawet na wyposażeniu służb mundurowych w różnych krajach.

Karabinek snajperski ASG Urban Sniper jest przede wszystkim skuteczny, moc początkowa wystrzelonej kulki to aż 443 FPS. Ta replika ASG posiada lunetę, która jest naprawdę niezła. Strzelanie do celu, z sukcesem, na około 50 metrów nie jest żadnym problemem. W większości urządzenie zostało wykonane z metalu oraz wyposażono je w odpowiedni bezpiecznik, dzięki czemu bez obaw można ten karabinek snajperski nosić przy sobie. Wygoda, komfort i oczywiście magazynek o pojemności 25 kulek. Naprawdę znakomita relacja cena – jakość. Sprawdź cenę w sklepie.

Karabinek szturmowy AEG Heckler Koch HK416 CQB

Klasyczna replika karabinka szturmowego Heckler&Koch HK416 CQB. Oryginał to niezwykle popularna broń i dlatego ma wielu entuzjastów. Co powoduje , że właśnie ten model? Czy jego właściwości, a może jednak jego cena? Na pewno cena jest przystępna, na pewno nikt nie zbankrutuje przy inwestowaniu w karabinek szturmowy AEG Heckler Koch HK416 CQB. Ten elektryczny karabinek szturmowy dodatkowo znakomicie się obsługuje, jest prosty do nauczenia, wygodnie się strzela. Wyposażony w odpowiednie przyrządy celownicze, a także magazynek o pojemności 300 kulek. Do tego należy pamiętać, że początkowa prędkość wystrzału to 240 FPS. Polecany wszystkim tym, którzy poszukują sprzętu właśnie w tej kategorii, którym potrzebny jest karabinek szturmowy. Sprawdź cenę w sklepie.

Karabinek szturmowy AEG DS4 Carbine

Repliki broni, dobry ASG na początek i do tego w przyjaznej cenie? Oczywiście zalecamy wam skorzystanie z tego wszystkiego co przygotowane przez specjalistów z firmy DS Arms INC. Firma proponuje karabinek szturmowy AEG DS4 Carbine nakierowany na najmłodszych użytkowników Asg. Jeżeli rzeczywiście zależy wam by podopieczni strzelali bezpiecznie to ten model, z uwagi na swoja wagę oraz prędkość początkową wystrzału czyli 90FPS jest idealny. Elektryczny karabinek szturmowy AEG DS4 prosto i komfortowo się obsługuje. Magazynek zaadaptowany na 40 kulek to odpowiednia pojemność. Z broni można strzelać w dwóch trybach: pojedynczym oraz seriami. Sprzęt naturalnie posiada zabezpieczenia aby przypadkowo nie wystrzelił. Sprawdź cenę w sklepie.


Karabinki, pistolety maszynowe i inne repliki ASG

ASG czyli Air Soft Gun to nic innego jak coraz popularniejsza rozrywka, będąca doskonałą alternatywą dla paintballa. W przeciwieństwie do tego co oferuje paintball, to w ASG mamy do czynienia ze sprzętem, który jest stuprocentową repliką prawdziwej broni. Wśród sprzętu używanego do ASG należy rozróżnić je ze względu na rodzaj napędu. Mamy trzy rodzaje broni ASG- z napędem sprężynowym, gazowym oraz elektrycznym.

Broń ASG – dlaczego taka, a nie inna

Broń ASG to nic innego jak repliki prawdziwego sprzętu i dlatego producenci, z uwagi na coraz większe potrzeby odbiorców, przygotowują najróżniejszy sprzęt. Mowa zarówno o tradycyjnych pistoletach, jak i w ofercie można znajdować pistolety maszynowe, karabiny maszynowe czy też karabiny snajperskie. Nie ma w tym przypadku gdyż w przeciwieństwie do gry w paintball, gracze ASG rozgrywają skomplikowane scenariusze, które wymagają przyjęcia określonych ról. Dlatego niektórzy gracze będą np. snajperami, inni grenadierami. Wszystko zależy po prostu od ich inwencji ale równocześnie starzy wyjadacze w ASG specjalizują się w konkretnej tematyce, rozwijają swoje umiejętności w konkretnym kierunku.

Repliki ASG przygotowane na konkretne działania

Skoro była mowa o wąskich specjalizacjach graczy w Air Soft Gun, to należy przybliżyć tematykę związaną z bronią dopasowaną pod potrzeby indywidualnego odbiorcy.

Pistolety maszynowe ASG to nic innego jak repliki idealnie odwzorowujące najważniejsze bronie maszynowe z ostatnich dziesięcioleci. Broń tego typu nie nadaje się do strzelania na dłuższe odległości. Równocześnie jest doskonała kiedy potrzeba oddawać wiele strzałów w jednej serii, jest znakomita kiedy mowa o wielkości, kształtach i jej przenoszeniu.

Karabinki szturmowe, karabiny maszynowe. Czyli śmiało można wpasować te dwie kategorie do jednego worka, te dwa rodzaje broni gdyż w praktyce to jedno i to samo. Broń ASG tego typu to praktycznie wielorakie zastosowanie, praktycznie uniwersalizm w stu procentach. Te urządzenia, właśnie z uwagi na swój uniwersalizm cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Który karabin maszynowy ASG jest godny polecenia? Wiele replik po prostu zasługuje na ich wykorzystywanie, wśród nich na pewno AK 47 ASG. Taki AK 47 na kulki nie dość, że znakomicie się sprawdza w trakcie rozgrywki, to jeszcze dodatkowo jest idealnie przygotowany, wizualnie prezentuje się znakomicie. Inna dobra broń z tej kategorii to na pewno m16 na kulki oraz m4 ASG. Jednak każdy powinien indywidualnie, po dokładnym dopasowaniu, znaleźć coś dla siebie.

Karabin snajperski ASG. Czyli prawdziwe zabawki dla dużych chłopców, którzy marzą o licznych sukcesach na polu walki. ASG snajperka to broń ewidentnie dla ludzi cierpliwych. ASG snajperki to sprzęt dla kogoś, kto nie tylko może oczekiwać na „polu walki” długi czas, to także broń dla tych, którzy mają wiele samozaparcia do treningu. Każda replika snajperki to przede wszystkim gwarancja strzelania na dłuższe odległości, a do wyposażenie w odpowiednie przyrządy celownicze. Snajperka na kulki nie może również ważyć zbyt wiele, musi być poręczna i po prostu komfortowa w użytkowaniu. Jaka jest najlepsza snajperka ASG? Znawcy tematu są podzieleni, każdy ma swoich faworytów. Najważniejsze to dokładne przymierzenie się do broni, staranne sprawdzenie parametrów. Karabiny snajperskie muszą po prostu zostać doskonale wyczute, tak aby przygoda z nimi trwała naprawdę długo.

Strzelby czyli ostatnia kategoria. Strzelba ASG to po prostu replika wzorowana na bronie gładkolufowej. Dzięki temu posiada konkretną moc, ich przeładowanie odbywa się za pomocą tzw. pompki. Szybko strzelają, mogą być wykorzystywane przez naprawdę długi czas. Wśród licznych modeli przygotowanych przez producentów można znajdować choćby shotgun na kulki (czyli „zabawka” dla wielu dorosłych chłopców). Do tego warto bliżej zapoznać się z modelami takimi jak ASG AGM 003. Kto szuka zdrowego ujścia emocji niech koniecznie inwestuje strzelby ASG

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *