Łuk bloczkowy Hoyt Ignite Xtra Real Tree – 1600 zł

Postrzelać sobie z łuku fajna sprawa. Chyba większość osób która otrzymała by na chwilę możliwość używania łuków bloczkowych na pewno poczuła by bakcyla i zdecydowała się na kontynuowanie swojej przygody ze strzelaniem. Dlatego też postanowiłem zrecenzować dzisiaj naprawdę ciekawe urządzenie. Z jednej strony będzie to coś dla szerokiego grona odbiorców, z drugiej mające naprawdę ciekawe parametry. I dodam, że po trzecie, mamy tutaj do czynienia z naprawdę czymś w przystępnej cenie. Ale po kolei, poznajmy łuk bloczkowy Hoyt Ignite, model Xtra Real Tree.

Zacznijmy od tego, że urządzenie to nadaje się idealnie do rekreacyjnego strzelania. Tak naprawdę jest perfekcyjne jeżeli o tym mowa. Oczywiście osoby zmierzające do tego by swobodnie postrzelać sobie choćby w lesie również mogą być zadowolone. Dzieje się tak nie bez przyczyny, a mianowicie iż posiada uniwersalną siłę naciągu, o parametrach 15- 70 lb. Regulacja długości naciągu waha się w graniach od 19 do 30 cali. Trzeba nam zatem wiedzieć, że takie rozwiązania przysłużą się niedoświadczonym „zawodnikom”, w tym także dzieciom i młodzieży. Dlatego w tym miejscu warto dodać, to znakomity pomysł na prezent kiedy to chcemy być oryginalni.

Oczywiście nie zapominam tutaj o walorach jakościowych i estetycznych. Mianowicie jest trwały dlatego że został wykonany z laminatu wysokiej klasy, w skład w których wchodzą niezwykle wytrzymałe. Trzeba mieć chyba w sobie ogromną chęć by to wszystko szybko zniszczyć.

Dodać warto na koniec, kiedy już przyjdzie wam zdecydować się na kupno łuku bloczkowego Hoyt Ignite Xtra Tree to będziemy musieli zainwestować około 1500 złotych. Do tego warto od razu zaopatrzyć się podstawkę pod strzałę, celownik, pętelki pod spust i nie zapominajmy o strzałach, w końcu z czegoś trzeba strzelać

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *