Luneta obserwacyjna Hawke Nature 20-60×60

Luneta obserwacyjna Hawke Nature 20-60×60 (HT3651) to wysokiej klasy wodoodporna luneta obserwacyjna o powiększeniu zmiennym.  W zestawie z lunetą znajdziemy dodatkowy sprzęt ułatwiający jej użytkowanie:

  • aluminiowy trójnóg regulowanej wysokości z ruchomą głowicą;
  • poręczna i sztywna walizka transportowa z wygodnym uchwytem;
  • pokrowiec ułatwiający przenoszenie.

[ Sprawdź cenę tej lunety w sklepie ]

Obserwacja może odbywać się zarówno w pozycji stojącej jak i leżącej dzięki okularowi, który umieszczony jest pod kątem. Luneta może być używana nawet podczas ulewnego deszczu dzięki systemowi uszczelek.

Dzięki zmiennemu powiększeniu od 20 do 60x przy średnicy obiektywu 60 mm zagwarantowany jest jasny i klarowny obraz nawet przy powiększeniu maksymalnym.  Ochrona oczu przed odbijaniem światła słonecznego jest zapewniona dzięki wysuwanej osłonie obiektywu.

Sprawdź inne polecane lunety w rankingu TOP5.

Znane i stosowane przez producenta powłoki FMC to gwarancja wszystkiego co najlepsze w jakości światła. Wyraźnie wszystko widoczne, do tego wysoka transmisja światła. Czego możemy oczekiwać więcej? Opisywać dokładnie techniki nie ma co, internet jest pełen for internetowych gdzie znajdziemy pozytywne opinie o FMC.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w opisywanej lunecie jest umieszczenie niewielkiego kompasu w zakrywce obiektywu. Obiektyw i okular są zabezpieczone ochronnymi nakładkami, które są zakładane podczas przerw w obserwacjach.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *