Nóż składany typu motylek Joker INOX

Joker INOX JKR200 to idealny sprzęt dla poszukujących solidnego narzędzia typu motylek w niezbyt wygórowanej cenie. Ten hiszpański nóż to jeden z najbardziej popularnych i udanych modeli producenta.

Sprawdź cenę w sklepie

Jest on całkowicie stalowy, zmontowany za pomocą śrub. Stal, z jakiej jest wykonany jest praktycznie całkowicie nierdzewna. Prognozuję więc, że będę mógł cieszyć się nim zdecydowanie długi czas. Nóż otrzymałem co prawda ostry, ale używałem dość intensywnie, co zmusiło mnie do naostrzenia go. Pozytywnie zaskoczyłem się, gdyż ostrzy się go bardzo łatwo.

Sprawdź RANKING NOŻY SKŁADANYCH, w którym JOKER INOX zajął zaszczytne 2 miejsce.

Grubość ok. 3 mm sprawia, że konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Klinga posiada dwa stalowe piny u nasady, dzięki czemu ramiona rękojeści nie obijają się podczas zwykłego zamykania i otwierania czy wykonywania trików.

Rękojeść motyla jest stalowa, a z zewnątrz przykręcono okładki z czarnego tworzywa sztucznego. Są dość przyjemne w dotyku. Ramiona są połączone z głownią za pomocą śrub typu torx. Dzięki temu mogłem bez problemu regulować luzy. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie wpływające na komfort pracy. Użytkownik może samodzielnie dostosowywać płynność mechaniki do swoich potrzeb.

Joker INOX posiada blokadę typu latch – prosta w obsłudze, pewna i bezpieczna. Dzięki niej ramiona można zablokować zarówno w pozycji otwartej, jak i zamkniętej.

W mojej ocenie jakość motylka Joker INOX jest niewspółmiernie wysoka do jego ceny.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *