Najlepszy pistolet ASG – repliki broni palnej na kulki

Pistolet ASG CO2 CZ 75 P-07 Duty Blow Back

Znakomity pistolet, który jest w stanie przekonać każdego. To czeska produkcja na najwyższym poziomie. Pistolet ASG CO2 CZ 75 P-07 Duty Blow Back jest napędzana sprężonym CO2, a w magazynku znajduje się miejsce aż na 16 kulek. Strzelając nią możemy osiągnąć prędkość początkową około 350 FPS. Trzeba również pamiętać, że ten pistolet ASG w trakcie oddawania strzału trochę odrzuca. To jednak jego zaleta, bo czujemy się jakbyśmy strzelali z prawdziwej broni.

Samo wykonanie z najlepszych materiałów czyli rączka metalowa, a większość elementów zrealizowana z polimeru. Dzięki temu broń jest naprawdę wytrzymała, nie da się jej szybko zniszczyć. Równocześnie bardzo przyjemnie, komfortowo można ją trzymać w dłoniach, nie zmęczymy się zbyt szybko. Sprawdź cenę w sklepie.

 

Pistolet ASG GG STI Lawman Black

Niezwykle popularny pistolet wśród wszystkich początkujących z ASG. Dlaczego tak się dzieje? Bo to broń mocna, bo to broń idealnie wykonana w każdym calu, doskonale trzyma się w dłoniach. Ale przechodząc do szczegółów warto zaznaczyć, że spokojnie można strzelać nawet na odległości około 30 metrów. Ten typ broni przyda się każdemu kto szuka czegoś idealnego do gier, zabawy w warunkach zamkniętych. Materiał z której została wykonana gwarantuje, że broń zbyt łatwo i szybko się nie zniszczy.

Kto szuka czegoś taniego i dobrego na dzień dobry, to właśnie w modelu ASG GG STI Lawman Black to znajdzie. Sprawdź cenę w sklepie.

 

Pistolet ASG STI M1911 Classic

Dlaczego pistolet ASG STI M1911 Classic zasługuje na bliższe zapoznanie, dlaczego warto z niego korzystać? Na pewno jest to broń ASG, która gwarantuje odpowiednią moc, która równocześnie nie zniszczy się zbyt szybko. Nawet kiedy nam wielokrotnie upadnie. Spokojnie można trafiać celnie na 20-30 metrów, oczywiście w zależności jakie kulki zostaną dobrane do pistoletu. Sam wygląd, waga oraz ergonomiczność są wykonane idealnie. Trzymamy bez problemów, nie męczymy dłoni.

Dodać należy również, że pistolet ten po dłuższym użytkowaniu nie poddaje się tak łatwo. Wydawać się może, że w tej cenie dość szybko zacznie być odczuwane jego długoterminowe używanie. Nic z tych rzeczy, jest perfekcyjnie! Sprawdź cenę w sklepie.

 

Rewolwer ASG CO2 Dan Wesson 6 Silver

Wyprawa do przeszłości? Wystarczy zaopatrzyć się w znakomitą replikę broni Dan Wesson. Ta replika, ten rewolwer ASG CO2 Dan Wesson 6 Silver, na CO2 pozwala strzelać nawet z prędkością początkową 453FPS. Jeżeli naoglądałeś się filmów z lat 70 o stróżach prawa, którzy naginali przepisy by zamykać przestępców, to chwyć ten rewolwer w dłoń i poczujesz się jak bohaterowie tamtych filmów. Wygląd od razu rzuca na kolana. Ładowanie łusek do bębenka, czyli po raz kolejny coś oryginalnego, coś z dawnych lat. Spokojnie celować będziemy na odległości ponad 20 metrów. A i nie zapominajmy – mimo wagi bliskiej kilograma, bez problemów trzymamy go z dumą w dłoni. Sprawdź cenę w sklepie.

 

Pistolet ASG M9 Blow Back

Bardzo dobra replika, która zadowoli każdego. Nie ma znaczenia czy zaczynasz przygodę z ASG czy już trochę ona trwa. Postaw na sprzęt ASG, postaw na pistolet ASG M9 Blow Back. Jest niezwykle fajnie wykonany, zarówno pod kątem wyglądu jak i oczywiście jakości materiałów. Bardzo płynnie pracuje, mimo że ktoś mógł jej używać już bardzo długo. Jeden magazynek to aż 25 kulek. Nie tylko wygląd repliki to gwarancja realność. Również jego zachowanie w trakcie strzelania daje się poczuć jakby użytkowało się prawdziwą broń. Dlatego warto bliżej się przyjrzeć temu co gwarantuje pistolet ASG M9 Blow Back. Sprawdź cenę w sklepie.


Który pistolet ASG najlepiej kupić?

Odwieczne pytanie każdego kto poszukuje nowego produktu, kto poszukuje konkretnej usługi. Jakiego rodzaju sprzęt wybierać, jakie informacje sprawdzić, pod jakim kątem dobierać pod swoje potrzebny konkretne pistolety ASG? Warto bliżej zapoznać się zatem nie tylko z ich podziałem, ze względu na rodzaj zasilania ale także na pewne parametry, którymi zasypie nasz producent czy też sklep sprzedający tego typu broń.

Jak zasilana jest broń ASG?

Spośród różnego rodzaju broni ASG możemy wybierać ze względu na rodzaj ich zasilania. Mamy tutaj wyraźny podział, mianowicie broń ASG sprężynowa, elektryczna oraz gazowa.

Replika sprężynowa to nic innego jak prosta konstrukcja, proste wykonanie, najniższa cena. Coś dla wszystkich tych, których nie interesuje drogi pistolet na kulki ASG. Jednak od strzelca wymagana jest konkretne moc, a dokładniej oddawanie strzałów będzie zależało od każdorazowego naciągnięcia sprężyny. Tylko tak można cieszyć się z wystrzelenia kólki.

Broń ASG gazowa czyli inaczej podchodząc do tematu, coś co sprzedaj się w Polsce bardzo dobrze. Najczęściej tego typu broń to model ręczny, mała nie za ciężka, znakomicie trzyma się w dłoni. Tak samo cena nie jest zbyt wysoka, co przecież ma istotne znaczenie dla wielu początkujących, młodych fanatyków broni ASG. To na pewno doskonała broń krótka ASG na dobry początek.

Ostatni rodzaj replik to po prostu pistolety elektryczne. Ich konstrukcja, zastosowane rozwiązania sprawiają, że sprzęt ten znakomicie sprawdza się w każdych warunkach, nie straszne mu mrozy, nie straszna mu wilgoć. Producenci oferują najrozmaitsze repliki typu broń ASG w wymiarze elektrycznym. Można dostać choćby pistolet maszynowy na kulki czy też ręczny pistolet, będący repliką popularnych broni z czasów II wojny światowej.

Oznaczenia producentów

Producenci przygotowali liczne oznaczenia sprzętu, co naturalnie ma gwarantować prawidłowe ich dobieranie. Ale przecież samodzielnie przeglądając takie informacje, nie znając tematu, nie wybierzemy nic dobrego. Dlatego w przypadku pistoletów ASG koniecznie musimy przygotować najważniejsze informacje, przedstawić czym są konkretne oznaczenia.

Standardowo rodzaj zasilania czyli to co wszystko napisane powyżej. Do tego dochodzi informacja odnośnie tego jaki gaz, jaki akumulator jest potrzeby do zasilania, do tego by strzelać. Prędkość wylotowa czyli to co tygrysy lubią najbardziej. Proszę pamiętać, że średnia maksymalna prędkość wylotowa to około 400FPS. Jeżeli mamy znacznie większe wartości podane przez producentów czy też sprzedawców- sprawdzić trzeba informacje o jaki rodzaj kulki chodzi. Czy mowa o standardowych kulkach do strzelania czy może o tych lżejszych? Kolejna ważna kwestia odnosi się do typu ognia, a dokładniej czy mowa o ogniu pojedynczym czy może o ciągłym. Pojedynczy wymagać będzie przeładowania po wystrzale. Rozmiary oraz waga. Proszę pamiętać, że pistolet ASG to nie wiatrówka i dobrze kiedy nie jest zbyt duża. Ma się nosić komfortowo, ma być łatwo chowana i wyciągana. Sprawdzić więc należy długość takiej broni, sprawdzić także wagę. W końcu nie powinna zbyt wiele ważyć. Jej użytkowanie i noszenie musi być w pełni komfortowe.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *