Gigantyczny Scyzoryk Szwajcarski

Oryginalny scyzoryk szwajcarski to jakość, klasa i powód do dumy każdego właściciela. Są to gadżety legendarne, wręcz kultowe. Są używane przez zarówno przez specjalistów z rozmaitych branż, podróżników czy miłośników tego typu gadżetów. Na rynku dostępnych jest szereg modeli prześcigających się w ilości funkcji jakimi dysponują. Jest jednak jeden gigantyczny model, którego ilość funkcji może przyprawić o zawrót głowy.

To ręcznie składany w Szwajcarii scyzoryk Wenger. Wykonany z zachowaniem najwyższych standardów jakości gadżet posiadający 85 narzędzi, które zdolne są wykonać 140 różnych funkcji. Jako, ze jest to najbardziej zaawansowany scyzoryk na Świecie, jego cena jest odpowiednio wysoka. Ze względu na swoją wagę i rozmiary raczej nie da się go nosić w kieszeni spodni. Ale coś kosztem czegoś. Jest to idealny zakup dal kolekcjonerów, wyposażony w siedem ostrzy, ogromną ilość różnych śrubokrętów, parę wersji kombinerek, piły, otwieracze i klucze. Co więcej posiada również gwizdek, wskaźnik laserowy o zasięgu ok. 90 m i latarkę. Jakby tego było mało znajdziemy tam również obcinacz do cygar, krystaliczne szkło powiększające czy też zestaw do niezbędnych napraw podczas gry w golfa.

Poznanie wszystkich dostępnych funkcji wymaga poświęcenia dużej ilości wolnego czasu. Wszystko to sprawia, że można nazwać go niekwestionowanych królem scyzoryków i jednym z najbardziej niezwykłych gadżetów wszech czasów.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

1 komentarz

  1. Piotr 23 marca 2023 at 16:19

    Eeee tam!
    Co to za scyzoryk bez kowadła?


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *