Wiatrówka Weihrauch HE97K

Czas na wiatrówkę gdzie wielką rolę odgrywa dodatkowy osprzęt. Sama wiatrówka niemieckiej firmy Weihrauch to za mało by wykorzystać jej wszelkie możliwości. Projektanci skupili się na możliwościach strzelania z odpowiednim celownikiem optycznym. Zalecam więc dokładne dobranie odpowiedniej lunety do tego modelu wiatrówki. Sam sprzęt podczas pracy nie gwarantuje żadnych negatywnych odczuć, brak drgania po strzałach, odpowiednio dopasowany stabilizator.

Wyliczać można właściwie jeszcze długo zalety wiatrówki Weihrauch HE97K, radziłbym jednak spróbować jej w terenie, szczególnie kiedy posiadać będzie wyjątkowo specjalistyczną lunetę.

Nie polecam jednak sprzętu nikomu kto nie lubi dźwigać. Skoro jest tak dobrze w przypadku tej wiatrówki to musi być „coś za coś”. Wiele osób może przerazić waga sprzętu czyli 4 kg. Kto równocześnie dopiero poznaje świat wiatrówek niech na razie nie zaprząta sobie głowy tym modelem. Zdecydowanie jego walory w pełni docenią wytrawni strzelcy. Na zdobycie takiej wiatrówki potrzebować będziemy około 2000 zł.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *