Latarka Maglite 6D

Latarka Maglite 6D to solidny sprzęt o dużym zasięgu amerykańskiego producenta Maglite. Objęta jest dziesięcioletnią gwarancją. Nie obejmuje ona jednak takich elementy jak baterie, żarówki i diody. Latarka wykonana jest z aluminium, jej długość całkowita wynosi 500 mm a średnica 57 mm. Latarka jest dosyć ciężka jak na swoje wymiary – 1417 g. Części aluminiowe pokryte są anodowaną powłoką antykorozyjną. Korpus, zakrętka oraz głowica wykonane są z wytrzymałego aluminium lotniczego.

Zasilana jest sześcioma bateriami R20 1,5V.  Przy zakupie warto też zaopatrzyć się w akumulatorki oraz ładowarkę do nich. Nowe baterie umożliwiają jedenastogodzinną pracę urządzenia.

Źródłem światła jest żarówka kryptonowa dostosowana do napięcia wspomnianego kompletu baterii. Zapasowa żarówka umieszczona jest w tylnej zakrętce latarki. Maksymalny strumień światła wynosi 136 lumenów (21850cd) i sięga na odległość 295 metrów. Skupienie wiązki światła jest regulowane obrotem głowicy.

Latarka Maglite 6D jest odporna na wstrząsy, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zanurzenie w wodzie.

[ Sprawdź cenę tej latarki w sklepie ]

Sprzęt ma przełącznik wprowadzający urządzenie w trzy tryby: tryb działania, wyłączone urządzenie oraz świecenie światłem przerywanym.

W pełni rekomendujemy zakup llatarki Maglite 6D.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *