Wiatrówka Crosman Benjamin Trail Nitro Piston 2

Sprzęt przygotowany przez czołowego producenta wiatrówek, firmę Crosman. Wiatrówka ta posiada system Nitro Piston 2, stosowany jedynie w produktach Crosman. Sprężony azot „napędza” tłok gazowy dzięki czemu strzelanie jest płynne, korzystanie z tej wiatrówki to sama przyjemność. Dodatkowo strzały nie generują hałasu, jest on idealnie tłumiony, dzięki czemu można „bawić” się wiatrówką nawet w ogrodzie, nie przeszkadzając sąsiadom.

W trakcie oddawania strzału nie dochodzi do niekontrolowanego odrzutu co równocześnie wpływa na lepszą celność. Samo napinanie sprężyny nie jest skomplikowane, w porównaniu z innymi typami wiatrówek jest niezwykle łatwe, nie trzeba ogromnej siły aby je wykonać.

Produkt ten spełni oczekiwania zarówno osób początkujących, w celach praktycznych, pierwszych treningach. Osoby które już od jakiegoś czasu interesują się sprzętem typu wiatrówki również będą zadowolone z jego właściwości. Aby nabyć wiatrówkę Benjamin Trail Nitro Piston 2 należy liczyć się z wydatkiem ponad 1000 zł.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *