Benjamin Marauder PCP

Nie zapominam o osobach które szukają czegoś znacznie z wyższej półki. Sprzęt od firmy…cóż za niespodzianka – Crosman to oczywiście najlepsze co możemy obecnie otrzymać w klasie PCP (wiatrówki wyposażone w odpowiedni zbiornik ze sprężonym powietrzem). Skoro to najlepszy sprzęt z takim mechanizmem, dlaczego tak nisko? Top 10 ma za zadanie przedstawiać różnorodne sprzęty, a Benjamin Marauder PCP z uwagi na swoją cenę na pewno nie jest dla każdego. By cieszyć się tą wiatrówką należy wydatkować około 3500 zł. Dobrze, ale co z zaletami, bo samo twierdzenie – najlepszy w klasie – niewiele nam mówi.

Sprzęt pozwala na niezwykle dokładne strzelanie poprzez przygotowanie czokowanej lufy. Spust tutaj jest nastawiony dwustopniowo dzięki czemu możemy mieć pewność gładkiego wystrzału. Urządzenie jest bezpieczne oraz dzięki wykonaniu kolby z drewna będzie długo użytkowane, bez obaw o zniszczenie.

Sprzęt ten jednak polecam tylko osobom zaawansowanym, ludziom którzy już trochę „siedzą” w świecie wiatrówek, traktują to jako poważne hobby. Początkujący niech zaczynają przygodę od zupełnie innych sprzętów z mechanizmem PCP.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *