Gaz pieprzowy Policyjny – opinie i recenzja

Jest to podręczny gaz obronny, którego stężenie kapsaicyny alkalidowej umożliwia skuteczną obronę przed napastnikami, również tymi, którzy są pod wpływem środków psychoaktywnych i alkoholu.

Jaki gaz pieprzowy wybrać?

Gaz działa natychmiastowo i długotrwale dzięki zawartości dziesięcioprocentowego środka drażniącego OC o mocy 2 mln SHU oraz 1,33% kapsycynoidów. Gaz wylatujący z pojemnika jest mało podatny na działanie czynników atmosferycznych (deszczu, wiatru), dzięki czemu jest to skuteczne, precyzyjne i bardzo bezpieczne dla użytkownika narzędzie samoobrony. Bezpieczeństwo jest zwiększone również przez zastosowanie zabezpieczenia ograniczającego możliwość niekontrolowanego rozpylenia.

[ Sprawdź cenę gazu w sklepie ]

Gaz używamy w sposób banalny, mały pstryk paluszkiem pod klapką i rozpoczyna się rozpylanie. Oczywiście nie klikamy sobie gdzieś tam na wysokości biodra, a pewnie kierujemy strumień w kierunku napastnika tak by doskonale poczuł że nie warto zadzierać z kimś kto posiada gaz pieprzowy policyjny. A i zrobić to należy nie tylko stanowczo ale w miarę blisko osoby którą częstujemy mocą „Policyjnego”, maksymalnie odległość może wynosić kilka metrów żeby działał jak należy. Dobre i celne strzelanie gazem pozwala zarobić jakieś 30 minut spokoju, atakujący nie tylko ma problem z oczami ale również można wpłynąć na podrażnienie układu oddechowego.

Jest to produkt nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

2 komentarzy

  1. knurasek 1 września 2016 at 22:24

    bardzo fajny wpis. Od siebie polecam gazy firmy Mace.


    1. Karo 2 września 2016 at 21:47

      Ten kupiłam sobie na początku ale leżał długo i zużyłam cały na próby w lesie. Teraz celuję w coś lepszego.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *