Nóż składany Sanrenmu 710 EDC Classic – recenzje i opinie

Marka Sanremu działa na rynku od 1988 roku, ale dopiero od niedawna jej asortyment zyskuje coraz większą popularność w Europie. Doskonałym przykładem wartego polecenia produktu jest nóż składany Sanrenmu 710 EDC Classic. Pomimo wykonania „Made in China” nóż reprezentuje niejednokrotnie lepszy produkt niż droższe noże zachodnich marek.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to świetny design noża (jego pierwowzorem był kultowy nóż CR Sebenza). Rozmiar oraz atrakcyjne wykończenie pozwala zaliczyć go do gentlemen-folders, ale jego mocna konstrukcja sprawdza się zarówno w pracach domowych jak i outdoorowych.

Jaki najlepszy nóż składany – Ranking TOP10 noże

Skupmy się jednak na meritum: głownia typu drop-point wykonana jest ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV. Doskonałe właściwości tnące uzyskano dzięki wyprowadzeniu ostrza szlifem wklęsłym. Nóż jest też wygodny w użytkowaniu ze względu na karbowanie znajdujące się na klindze, w miejscu oparcia dla kciuka. Bezpieczeństwo zapewnia blokada typu frame-lock, a łatwe otwieranie dla osób prawo- jak i leworęcznych uzyskano dzięki kołkom pod kciuki umieszczonym po obu stronach głowni. Codzienny użytek zapewnia sprężysty, stalowy klips, dzięki któremu nóż można wygodnie przymocować do paska lub krawędzi kieszeni.

[ Sprawdź cenę tego noża ]

ZALETY NOŻA:

  • jakość użytkowa
  • jakość wykończenia
  • dokładne spasowanie
  • przystępna cena

WADY NOŻA:

  • brak

 

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *