Wiatrówka Crosman 1077 4,5 mm – recenzja i opinie

W ostatni weekend miałem przyjemność testowania wiatrówki Crosman 1077 4,5 mm. Zgadza się – przyjemność – ponieważ po weekendowym użytkowaniu mogę wypowiadać się o tym amerykańskim sprzęcie w samych superlatywach.

W magazynku wiatrówki mieści się 12 śrutów (typ Diabolo). Nie ma konieczności „przeładowywania” wiatrówki ani wykonywania dodatkowych czynności, ponieważ strzały oddawane są po każdym ściągnięciu języka spustowego. Jeden nabój wystarcza na około 60 strzałów.

Sprawdź cene tej wiatrówki w sklepie

Lufa wykonana jest bardzo precyzyjnie, gwarantując wytrzymałość i celność. Łoże i kolba wykonane są z wytrzymałego, czarnego tworzywa syntetycznego.

Bez pozwolenia dostępna jest również broń czarnoprochowa.

Moją uwagę przykuwa tutaj coś o czym z daleka „krzyczy producent” czyli zastosowanie opcji regulowanych przyrządach celowniczych gdzie dostarczono technologii światłowodowej, najbardziej nowoczesnej obecnie na rynku. Stała muszka doskonale pozwala zbierać światło z otoczenia celem przekazania go strzelcowi (jeżeli tak można po polsku napisać) i tym samym, spowodować, że jeszcze łatwiej prezentuje się strzelanie szczególnie kiedy zmierzcha, kiedy nie ma słońca bo schowało się za chmuramih.

>> RANKING WIATRÓWEK <<

ZALETY WIATRÓWKI:

  • nowoczesny wygląd
  • wysoka niezawodność
  • brak konieczności „przeładowywania”
  • wytrzymałość
  • lekka

WADY WIATRÓWKI:

  • nie stwierdzono

 

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *