Wiatrówka Crosman Inferno 4,5mm

Kolejna interesująca wiatrówka w ramach recenzji tych sprzętów strzeleckich. Dlaczego tym razem produkt o jakże wdzięcznej nazwie Inferno? Mianowicie dlatego, że mamy do czynienia z nowym modelem prosto od renomowanego producenta czyli firmy Crosman i dlatego że mamy do czynienia z czymś w niezwykle niskiej cenie, co automatycznie stawia tę wiatrówkę w kategorii dobrego sprzętu na dobry początek. Co można więcej na temat tego sprzętu, dlaczego sprawdzi się właśnie jako coś dla początkujących?

Wiatrówka niezwykle lekka co ma znaczenie szczególnie w przypadku młodszych użytkowników. Nie będzie problemów z jej przenoszeniem, nie będzie zmęczenia z uwagi właśnie na niską wagę Crosman Inferno 4,5 mm Do tego naturalnie obudowa, mechanizm tej wiatrówki to klasyka czyli tradycyjnie gwintowana lufa i łamana w sposób klasyczny.

Co w sprawach strzelania, jakie możliwości daje ten właśnie sprzęt? Bezproblemowe strzelanie do celu, nie ma opcji że trudno będzie się trafiało, że pojawi się choćby element odrzutu. Nie w tym modelu. Jak daleko można strzelać? Z doświadczenia wiem, że na odległość do maksymalnie 20 metrów nie ma jakichkolwiek problemów z oddawaniem niezwykle precyzyjnych strzałów. Dalsze odległości również wchodzą w rachubę ale wymagane jest większe doświadczenie użytkownika wiatrówki oraz precyzyjna luneta. A zapomniałbym dodać, wiatrówka przyjemna w trakcie użytkowania czyli ręka się nie męczy, łatwo trzyma się za spust, prawdziwy komfort, co w połączeniu z niezwykle przystępną ceną – 250 złotych – gwarantuje naprawdę znakomity początek ze strzelectwem.

Sprawdź cenę tej wiatrówki w sklepie

Warto zatem nabyć wiatrówkę Crosman Inferno 4,5 mm, proponuję równocześnie zaopatrzyć się w sprzęt taki jak właśnie luneta, niezbędna przy większych odległościach oraz pokrowiec dla zabezpieczenia urządzenia.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

1 komentarz

  1. Klient 30 lipca 2021 at 00:13

    Co za bzdury … 30m to maks celności tej wiatrówki, kopie gorzej niż osławiony hatsan 90, spust porażka, zero wyczucia, nawet nie ma miejsca na tuning bo to siermiężna i tandetna konstrukcja. Fakt, jest estetycznie wykonana i lekka.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *