HAMMERLI Hunter Force 900 Combo

Hammerli Hunter Force 900 Combo czyli dość długa nazwa, trochę miejsca zajmuje ale już takie prawo producenta i panów w garniturach którzy przeglądając słupki sprzedaży odpowiadają za marketing. Co otrzymujemy w cenie tysiąca złotych? Czy wiatrówka jest godna polecenia, a może dokładniej, jak się prezentuje w akcji, na co zwracam uwagę? Bo oczywistym będzie, że nie ma idealnej wiatrówki i jak wszystko w życiu mamy zalety i wady.

Zacznę od możliwości celnego strzelania. Wiatrówka Hammerli Hunter Force 900 Combo znakomicie się sprawdza w rękach wszystkich tych którzy ponad wszystko cenią sobie doskonałej jakości strzelanie, którzy wiedzą ile mocy człowiek dostaje kiedy po oddaniu strzałów z 15-20 metrów, jakieś 90% ich procent to środek tarczy. Hammerli Hunter Force 900 Combo jest właśnie taka, najbardziej ceni się w niej celność. Co jeszcze mogę dodać w wypadku tego sprzętu? Mimo wykonania z nie najlepszych materiałów (po prostu standardowa obudowa, bez fajerwerków), nie musimy się obawiać o wytrzymałość broni. Kilkukrotnie mi spadała i jak do tej pory nie zauważyłem jakichkolwiek zmian w konstrukcji z tym związanych. Nie jest lekka i dlatego jeżeli myśli się o niej jako zakupie dla młodych osób to warto się kilkukrotnie zastanowić nad takim rozwiązaniem. Nie ma nic przyjemnego w chodzeniu z wiatrówką, a raczej jej taszczeniu za sobą.

[ Sprawdź cenę tej wiatrówki w sklepie ]

Podsumowując – dobra wiatrówka, typuje do jej zakupu osoby które za każdym razem gdy strzelają liczą na najlepsze wyniki. Celność urządzenia to największa zaleta.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

1 komentarz

  1. drejk 2 września 2016 at 19:48

    a między 600, 750 i 900 jest spora różnica?


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *