Rewolwer Smith&Wesson M&P R8

Broń dla dużych chłopców która jest idealną repliką rewolwerów doskonale znanych z amerykańskich filmów. Ale nie o kinie będzie mowa, a warto z bliska przyjrzeć się tej niedrogiej broni, co oczywiście nie oznacza, że mamy do czynienia z czymś kiepski. Od razu napiszę, to że niedrogie nie oznacza że słabe.

W zestawieniu czarnoprochowców jest colt czarnoprochowy.

Kilka elementów w trakcie testowania, użytkowania rewolweru Smith&Weston M&P zwróciło moją uwagę i na nich właśnie pragnę się skupić.

Lekkość oraz pewność chwytania rewolweru. Każdy kto będzie obcował z tym sprzętem na pewno zwrócić uwagę, że Smith&Weston znakomicie układa się w dłoni. Jest tak wyprofilowany i użyto do produkcji takich materiałów, że dłuższe trzymanie, celowanie z broni nie męczy, nie poci dłoni, nie pozwala wyślizgnąć się z ręki. Ale użyteczność to jedno, a najważniejsze będzie to jak broń sprawdza się w praktyce.

[ Sprawdź cenę tego rewolweru w sklepie ]

Skoro to wiatrówka pistolet to spodziewajmy się sukcesów strzeleckich na krótkich odległościach. Celność wyśmienita gdy cel zlokalizowany jest kilka metrów od nas. W trakcie oddawania strzałów brak większych odrzutów, można spokojnie namierzyć cel i cieszyć się z trafności. Zadowoli na pewno każdego kto z jednej strony pragnie sobie rozrywkowo postrzelać do różnych przedmiotów, a przy tym poczuć się niczym prawdziwy, amerykański stróż prawa.

Dodam jeszcze, że broń (oczywiście kiedy będziemy o nią dbać) działać będzie bardzo długo. Osoby zaczynające swoją przygodę z tego typu sprzętem nie muszą się również obawiać skomplikowanego funkcjonowania sprzętu. Banalnie prosty w swojej obsłudze.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

1 komentarz

  1. drejk 2 września 2016 at 19:45

    jest prosty w obsłudze, ale czy przez to nie jest niebezpieczny? ma zabezpieczenia?


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *