Namiot ośmioosobowy Coleman Cortes Octagon 8 ST

Namiot na osiem osób to nie lada gratka. Ale oczywiście należy znaleźć coś porządnego, należy znaleźć naprawdę znakomitej klasy produkt. Dlatego zachęcam do przeczytania testowania przez moją skromną osobę namiotu Coleman Cortes Octagon, takiego gdzie spokojnie zmieści się osiem osób. Do dzieła.

Namiot kupujemy tylko i wyłącznie kiedy mamy takowe zapotrzebowanie, kiedy lubimy w większej grupie podróżować i zwiedzać różnego rodzaju pola namiotowe. Namiot ten posiada wiele pozytywnych elementów, jest przede wszystkim ciekawie zaprojektowany ale przejdźmy do podstaw czyli ustawiania.

[ Sprawdź cenę tego namiotu w sklepie ]

Ustawianie namioty nie powinno sprawdzić nam większych problemów. Wszystkie elementy konstrukcyjne są naprawdę profesjonalnie przygotowane i nie trzeba mieć pięciu specjalności harcerskich by coś takiego zostało postawione. Oczywiście należy zwrócić uwagę na stelaż stalowy który moim zdaniem jest tutaj doskonale wykonany. Cała konstrukcja zwróciła moją uwagę choćby takimi elementami jak odpowiednie ilości okien czy też otworów wentylacyjnych. Nie ma możliwości aby okazało się, iż w trakcie pomieszkiwania w takim namiocie będziemy odczuwali dyskomfort z tytułu zbytnego nagrzania, braku prawidłowej cyrkulacji powietrza. Zwróciłem również uwagę na wysokiej jakości wykonanie podłóg w tym namiocie. Jest wodoodporna, a do tego przygotowana w sposób komfortowy w użytkowaniu.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

3 komentarzy

 1. Karol 6 lutego 2017 at 15:35

  Jestem zainteresowany zakupem namiotu, czy może mi Pan powiedzieć jakie są wymiary podłogi namiotu oraz ile osób w nim spało podczas testu?


  1. Grzegorz Koper 7 lutego 2017 at 16:04

   Dokładne wymiary wraz z ułożeniem ciał na rysunku:

   wymiary


 2. D SN 5 maja 2019 at 13:11

  Witam szukam namiotu dla mojej 4 osobowej rodziny z duzym bagazem 😉 biore pod uwagę ten namiot czy to dobry kierunek?


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *