Marker paintballowy Tippmann Cronus Tactical

Kupić dobry marker do paintballa to wielka sztuka, a szczególnie kiedy zaczynamy przygodę z tego typu zabawą. Dlatego też koniecznie powinniście sprawdzić dokładnie co przygotowałem dla was, a jest o czym czytać. Dzisiaj mam przyjemność podzielić się z wami informacjami o sprzęcie takim jak marker paintballowy Tippmann Cronus Tactical.

Jak już wspominałem jest to dobry sprzęt dla wszystkich tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z paintballem, szukają czegoś naprawdę ciekawego co pozwoli im rozwijać swoją nową pasję.

Zatem po zakupie w oczy rzuca się prosta konstrukcja. Tutaj przyłożono się do tego aby dostarczyć sprzęt wyglądający tradycyjnie ale i dzięki temu skupiono się na jakości materiałów, precyzyjnym wykonaniu markera. W trakcie standardowego przeglądu sprzętu okazało się, że bardzo łatwo można go rozebrać na czynniki pierwsze, co naturalnie jest przydatne w trakcie późniejszego czyszczenia.

Oczywiście aby stwierdzić bezawaryjność należy odbyć dość wiele gier w paintball, to jednak z uwagi na to kto produkuje tego markera można mieć pewność, że starczy na wiele. W trakcie rozgrywki mamy ogromny komfort dźwigania tego markera. Niezwykle lekki, a do tego nie ma większych kłopotów z obsługą w trakcie zabawy.

[ Sprawdź cenę w sklepie ]

Podsumowując to mogę z pełną pewnością stwierdzić, że w tym przedziale cenowym nie znajdziemy niczego lepszego, to wręcz doskonałej klasy marker dla początkujących ale wymagających graczy.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

2 komentarzy

  1. Piotrek 6 lutego 2017 at 15:38

    Jaka jest prędkość wylotowa kulki?


    1. Grzegorz Koper 7 lutego 2017 at 16:12

      Na chrono odczyty około 280 FPS.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *