Wiatrówka pistolet UMAREX Legends P.08

Wiatrówka pistolet UMAREX LEGENDS P.08 to coś dla fanatyków wszystkiego co związane z czasami I wojny światowej. Ten sprzęt jest wiernym odwzorowaniem pistoletu z czasów I wojny światowej który był na użyciu armii niemieckiej. Dokładniej mowa o sprzęcie Luger P08. Tyle tytułem wstępu, każdy kto szuka czegoś z tamtych czasów do własnej kolekcji będzie zadowolony z tej repliki. O wyglądzie, estetyce wykonania będzie jeszcze czas by napisać, skupmy się na początku, na parametrach, na użytkowaniu w terenie tejże wiatrówki.

[ Sprawdź cenę tego pistoletu w sklepie ]

Legends P.08 daje niezwykłe wrażenia w trakcie strzelania, to prawdziwa radość każdego strzelca wyborowego. Celowanie do puszek, tarcz jest ogromną przyjemnością gdyż praktycznie nie zauważyłem jakichkolwiek negatywnych zdarzeń. Strzelamy celnie, dobrze z tego sprzętu się mierzy, jedynym drobnym mankamentem może być strzelanie „na sucho”. Oddanie pustych strzałów może prowadzić do kłopotów z magazynkiem co może być jedyną niedogodnością na sam koniec treningu strzeleckiego gdy należy odpowiednio zabezpieczyć broń. Z tym że, w końcu dostaliśmy broń replikę sprzed prawie stu lat więc autentyzm użytkowania na jak najwyższym poziomie.

Warto oczywiście wrócić do estetyki broni. Wykonanie naprawdę realistyczne wręcz jeden do jednego. I nie są to moje słowa, wystarczy poczytać opinie na forach internetowych, wszyscy użytkownicy UMAREX LEGENDS P.08 mają identyczne zdanie. Prawdziwa, autentyczna replika, która oczywiście oprócz wspaniałego wyglądu została wykonana z doskonałych materiałów (znacznie lepszych niż w czasach I wojny światowej) dzięki czemu broń nie tylko doskonale odnajduje się akcji ale również niezwykle przepięknie prezentuje się gdy leży na honorowym miejscu w domu.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

1 komentarz

  1. Luger P 08. 7 listopada 2018 at 19:15

    Dodam tu małą ciekawostkę – dostępne są dwie wersje tego sprzętu – jedna z ruchomym zamkiem , druga nieruchomym. Nieruchoma o numerze 5.8135 jest jednak nieco mniej realistyczna niż 5.8142. No i oczywiście znacznie tańsza ( ok 130 zł).


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *