Wiatrówka Crosman Copperhead 4.5 mm – recenzja i opinie

Wiatrówki firmy Crosman należą do najlepszych w swojej kategorii. Wiatrówka Crosman Copperhead 4.5 mm jest jedną z lepszych kiedy mowa o produktach w tym przedziale cenowym. Dzieje się tak nie bez przyczyny, posiada liczne zalety.

Copperhead 4.5 mm jeżeli mowa o walorach wykonania, wyglądzie nawiązuje do klasyki gatunku. Czyli kolba z dobrej jakości drewna gwarantuje długie użytkowanie sprzętu. Dodatkowo wyposażona została w gumową stopkę co ułatwia strzelanie w różnych pozycjach. To tak tytułem wstępu, bo jak wiadomo każdy kto chce posiąść dobrą wiatrówkę nie będzie aż tak bardzo przykładał wagi do jej wyglądu. Zatem czym pozytywnie zaskakuje nas wyrób firmy Crosman? Przypomnę, że ranking wiatrówek otwierają 2 karabinki tej firmy.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Elementy wiatrówki odpowiadające za celne strzelanie, za prawidłowe celowane zostały wyposażone w najnowsze technologie. Mowa tutaj między innymi o przyrządach celowniczych wyposażonych w światłowody. Dzięki temu każdy kto wybierze się poćwiczyć strzelanie nie musi obawiać się kiepskich warunków związanych z oświetleniem. Dodatkowo można zamontować odpowiednie lunety i strzelanie na dalsze odległości stanie się możliwe. Dlatego też jeżeli ktokolwiek szuka sprzętu który pozwoli mu strzelać w różnych porach dnia, kto ma nadzieję ćwiczenia celności, oddawania dalekich strzałów, to trafił idealnie.

Sama lufa czyli według wielu osób serce wiatrówki, jest wyposażona w gwint prawoskrętny. A jak doskonale wiadomo, takiego rodzaju gwint to gwarancja że każdy wystrzelony nabój będzie wprawiony w ruch obrotowy. Czy ma to znaczenie? Oczywiście, bo dzięki temu Copperhead 4.5 mm pozwala strzelać celnie na dalszych odległościach.

Bezpieczeństwo w trakcie zabawy z tą wiatrówką naturalnie gwarantuje odpowiedni bezpiecznik. W najlepszych wiatrówkach to standard i tak jest w tym przypadku. Zapobiega on niekontrolowanym strzałom, jego odbezpieczenie jest banalnie proste i szybkie.

ZALETY WIATRÓWKI:

  • stosunek ceny do jakości – dobra wiatrówka w przystępnej cenie,
  • sprzęt dla osób początkujących,
  • niska awaryjność,
  • duża moc oddawanych strzałów,
  • doskonała celność na dalszych odległościach,,
  • doskonale wykonana, wytrzymała

WADY WIATRÓWKI:

  • nie stwierdzono

 

 

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *