Wiatrówka karabinek Hammerli FIREFOX kal. 4,5mm

Hammerli Firefox to wiatrówka która jest przygotowana dla szerokiego grona odbiorców. Niedzielni strzelcy, którzy od czasu do czasu lubią sobie coś ustrzelić będą zadowoleni z tego sprzętu. Tak samo jak osoby młode czyli mowa o doskonałym pomyśle na prezent. Broń idealna również dla naszych pań które co jakiś czas pragną dać upust emocjom i po prostu chcą „pocelować” sobie do puszek czy butelek.

Z uwagi na uniwersalizm tego modelu mówimy tutaj przede wszystkim o urządzeniu niezwykle prostym w obsłudze, o wiatrówce która w żaden sposób nie stwarza problemów w trakcie strzelania, ładowania czy opieki. Mamy do czynienia ze sprzętem który można łatwo i szybko naładować, nie wymagana jest do tego siła tura. Od zwykła czynność jakich wiele w naszym codziennym życiu. Hammerli Firefox nie posiada ogromnej mocy, zamyka się w parametrach 7,5 J dzięki czemu żaden strzał nie powoduje wielkiego hałasu, nie wprowadza stanu odrzutu. To bardzo ważne szczególnie gdy wiatrówka użytkowana jest przez osoby młode, mikre, kobiety. Takie parametry, takie proste użytkowanie to naturalnie najwyższy poziom bezpieczeństwa, zarówno gdy się ze sprzętu korzysta jak i w trakcie jego transportu.

[ Sprawdź cenę tej wiatrówki w sklepie ]

Równocześnie wiatrówka Hammerli Firefox wyposażona jest w nowoczesne celowniki Tru-Glo dzięki czemu odnosi się wiele korzyści w trakcie korzystania ze sprzętu. Można spokojnie namierzyć cel, z niezwykła precyzją, a także nie ma możliwości, że w trakcie dłuższego celowania nasz wzrok się zmęczy.

Wiatrówka niezwykle poręczna, znakomicie układa się w rękach, dłuższe jej użytkowanie na pewno nie wprowadza strzelca w jakikolwiek dyskomfort użytkowy.

Hammerli Firefox jest warty zakupu, szczególnie na początek przygody ze strzelaniem gdy dodatkowo chce się uzyskać dobrą wiatrówkę karabinek w przystępnej cenie.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *