Wiatrówka pistolet maszynowy HECKLER & KOCH HK MP5

Spoglądamy na Heckler & Koch HK MP5 i widzimy „kałasznikowa”. To oczywiście dobre skojarzenia, z tym że w przypadku tej wiatrówki musimy mówić o replice broni model MP5. Mimo wszystko już sama prezencja sprzętu jest znakomita, prawdziwe cacko dla prawdziwych mężczyzn. Ten sprzęt nawet gdy „odpoczywa”, leży nieużywany to i tak cieszy. Ale przejdźmy do spraw ważniejszych czyli przenieśmy się do miejsca gdzie można śmiało sobie postrzelać i czy warto w takim miejscu użyć Heckler & Koch HK MP5?

[ Sprawdź cenę tej wiatrówki w sklepie ]

Zacznę od spraw użytkowych. Mianowicie ta replika znakomicie układ się w rękach, nie ma problemów z przyjmowaniem odpowiedniej postawy przed oddaniem strzału i to zarówno stoją jak i kiedy będziemy chcieli sobie postrzelać w pozycji leżącej. To istotne bo powiązane z faktem, że sam strzał nie powoduje wielkich odrzutów, nie prowadzi to automatycznie do zaniżonej celności. Zresztą siła strzałów nie jest jakaś ogromna, co części osób na pewno nie pasuje ale moc wystrzału w granicach 100-130 m/s jest odpowiednia. Na pewno osoby które lepiej zapoznają się z tym modelem nie będą miały problemów z celnością. Odpowiedni trening w połączeniu z dopasowaniem sobie tej wiatrówki do własnych warunków, gwarantuje znakomitą celność, a przecież o to w tym sporcie chodzi. Broń lekka dlatego nie trzeba mieć nie wiadomo jak wielkiej siły rąk do tego by ją nosić.

Jakość wykonania wiatrówki pistoletu stoi na wysokim poziomie. Z jednej strony mowa oczywiście o wiernym oddaniu oryginałowi, jest to rzeczywiście replika wykonana niezwykle autentycznie. Z drugiej mówimy tutaj o materiałach użytych do produkcji które w połączeniu z odpowiednią konserwacją dają możliwości długiego użytkowania Heckler&Koch HK MP5 bez jakichkolwiek problemów.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

1 komentarz

  1. drejk 2 września 2016 at 19:44

    lekka, czyli ile waży? lżejsza od podobnych replik?


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *