Wiatrówka Beretta APX 4,5 mm

Beretta APX 4,5 mm (011-026) KB to wiatrówka niemieckiego producenta Umarex. Karabinek jest nietypowego koloru – satynowego. Długość całkowita wiatrówki wynosi  190 mm (długość lufy to 100 mm) przy wysokości 138 mm. Waga Beretty APX  to 666 gram. Karabinek zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla. Pojedyncza kapsuła o masie 12 gram umieszczona jest w chwycie. Znajduje się tam również magazynek, który mieści 19 sztuk nabojów o średnicy 4,46 mm. Gaz nadaje śrucinom prędkość 120 m/s.  Wiatrówka jest wykonana z metalu oraz wytrzymałego polimeru. Jest wyposażona w optyczne przyrządy celownicze – stała muszkę oraz szczerbinkę.

Beretta APX 4,5 mm (011-026) KB jest wierną repliką oryginału, który w oryginale jest półautomatycznym pistoletem używanym przez cywili, grupy operacyjne czy wojsko. Posiada logo na polimerowych okładzinach chwytu oraz napisy na zamku.

O bezpieczeństwo użytkowania dba bezpiecznik nastawny znajdujący się nad językiem spustowym po obu stronach metalowego zamka. Dzięki niemu niemożliwe jest oddanie niekontrolowanego strzału. Napięcie kurka możliwe jest tylko przy odbezpieczonym karabinku. Po lewej stronie wiatrówki znajduje się tzw. decocker czyli dźwignia zwalniania napiętego kurka. Jest ona jednocześnie blokadą niekontrolowanego strzału.

[ Sprawdź cenę tej wiatrówki w sklepie ]

Niekwestionowanym atutem Beretty APX 4,5 mm (011-026) KB jest szyna Picantinny, która umożliwia bezproblemowe zainstalowanie latarki lub celownika laserowego na karabinku.

Gorąco polecamy Berettę APX 4,5 mm (011-026) KB. Mimo niewielkich gabarytów jej parametry okażą się zadowalające dla potencjalnego użytkownika.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *