Gaz pieprzowy Mace Take Down Extreme

Gaz pieprzowy Mace Take Down Extreme Omni 360 to zasobnik gazu pieprzowego amerykańskiego producenta Mace. Pojemność zasobnika mieści 80 ml gazu. Opakowanie jest skonstruowane w taki sposób, że bezproblemowo użyjemy gazu gdy dozownik jest pod dowolnym kątem. Technologia ta umożliwia użycie gazu nawet pod kątem 180 stopni. Zasobnik ten jest wyposażony w specjalną osłonę przycisku, która uniemożliwia przypadkowe rozpylenie substancji drażniącej.

Użycie gazu jest bardzo proste, wręcz intuicyjne. Wystarczy wsunąć palec pod klampkę, która zabezpiecza przycisk umożliwiający rozpylenie, wycelować w kierunku oczy napastnika i wcisnąć przycisk. Zasięg działania gazu to około pięć metrów, dlatego nie należy rozpylać go, gdy obiekt znajduje się w większej odległości.

[ Sprawdź cenę tego gazu w sklepie ]

W skład mieszanki wchodzi 10 % OC (Oleoresin Capsicum) – wysokiej jakości środek drażniący, w tym 14 %  Major Capsaicinoids (MC) co przekłada się  na 1,4% MC w  rozpylanej mieszance. W porównaniu do gazów pieprzowych konkurencji  parametr tn jest o wiele wyższy. Dzięki zastosowanym składnikom gaz pieprzowy Mace Take Down Extreme Omni 360 w sposób szybki, skuteczny i długotrwały oddziałuje na przeciwnika. Mieszanka zastosowana w tym gazie zawiera specjalny barwnik UV, który rozpylony w kierunku napastnika pozwala na jego łatwiejszą identyfikację, a tym samym ułatwia organom ścigania jego szybsze ujęcie.

Gaz pieprzowy Mace Take Down Extreme Omni 360 pozwoli w sposób skuteczny obronić się przed agresywnym napastnikiem. O jego skuteczności i jakości świadczy fakt, że jest używany przez amerykańską policję.

Przydatny artykuł? Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *